Enchanting Forest
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ahol a képzelet megelevenedik, és a lehetetlen valósággá válik...

Kezdő Lépések!
1. Olvasd el a szabályokat!
2. Miután regisztráltál olvasd el a fajok leírását és válaszd ki a neked tetszőt.
3. Majd az adott fajnak megfelelően válaszd ki az előtörténet mintát írd meg az előtörténetedet.
4. Miután elfogadták az előtörténetedet, PM-ben kapsz értesítést az otthonodról.
5. Ha vezető karaktert szeretnél keresd fel a staff egyik tagját és érdeklődj nála milyen szabad vezetői pozíció van még.
Legutóbbi témák
» Los Angeles
Stefan Ludger háza EmptyKedd Júl. 26, 2011 9:17 pm by Vendég

» ~True Diaries~ The True Blood and Vampire Diaries FRPG
Stefan Ludger háza EmptySzomb. Júl. 23, 2011 1:57 pm by Vendég

» Ismeretlen erdei ösvények
Stefan Ludger háza EmptySzer. Júl. 20, 2011 8:07 am by Vendég

» Dumbledore Serege FRPG
Stefan Ludger háza EmptyKedd Júl. 19, 2011 7:47 pm by Vendég

» Időnyerő - Három forgatás is elég'
Stefan Ludger háza EmptyKedd Júl. 19, 2011 1:14 pm by Vendég

» Sebastian Peorosz
Stefan Ludger háza EmptyKedd Júl. 05, 2011 6:23 pm by Admin

» Csevegő
Stefan Ludger háza EmptySzer. Jún. 29, 2011 8:43 am by Admin

» Brave New World
Stefan Ludger háza EmptyKedd Jún. 28, 2011 5:10 am by Vendég

» Mystic Falls-i vámpír legenda
Stefan Ludger háza EmptyCsüt. Jún. 16, 2011 9:05 pm by Vendég

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (16 fő) Vas. Dec. 18, 2022 6:47 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 1 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Admin

Jelenleg összesen 193 hozzászólás olvasható. in 134 subjects
Top posters
Admin
Stefan Ludger háza Vote_lcapStefan Ludger háza Voting_barStefan Ludger háza Vote_rcap 

Hold állás

CURRENT MOON


Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Stefan Ludger háza

Go down  Üzenet [1 / 1 oldal]

1Stefan Ludger háza Empty Stefan Ludger háza Kedd Ápr. 26, 2011 8:42 am

Vendég


Vendég

Itt lakik Stefan Ludger....

2Stefan Ludger háza Empty Re: Stefan Ludger háza Kedd Ápr. 26, 2011 5:04 pm

Vendég


Vendég

Cattie-brie lassan haladt az utcán, és fordult rá a házhoz vezető útra, miközben Stefan kezét útközben elengedte. Lassan benyitott a házba, majd felkapcsolta a villanyt, és körbe nézett.
-Hát itt volnánk, remélem megfelel.-tárta szét a karját a lány, majd leült a fotelba. Onnan nézte egy ideig Stefant, és próbálta kitalálni, hogy mit tegyen. Tudta nagyon jól, hogy volt már egy közös jó élményük, és szívesen megcsinálná újra, de nem tudta, hogy a fiú hogy viszonyul a dolgokhoz. Végül újra felkelt, és elindult a ház belsejébe, lassan benézett minden helyiségbe, majd megállt a hálószoba előtt. Nem akart benyitni, mert a férfias holmik mindig az eszét vették, és nem akarta, hogy Stefan megismerje a gyenge oldalát, mert az nem vezetőhöz való.
-Ez lesz a hálószobád.-bök rá az ajtóra, de esze ágában sincs kinyitni. Bár legszívesebben megtenné, igazából kicsit elveszettnek érzi magát, hogy itt van a fiú lakásában, és az egyetlen menekülési út a fiún keresztül vezet az ajtóhoz. Így nincs mit tenni, kicsit megköszörüli a torkát, majd felnéz Stefan szemeibe.
-Esetleg van még valamilyen kérdésed?-nyitja nagyra a szemeit, és próbál nyugodtan lélegezni, nem szeretné ha a fiú közelebb lépne hozzá, mert tudja, hogy akkor elveszíti a fejét.

3Stefan Ludger háza Empty Re: Stefan Ludger háza Vas. Május 01, 2011 5:54 pm

Vendég


Vendég

Lassan megérkeztük a házamhoz eléggé jó kis lakás egy kis ideig megfelelő amúgy sem hinném, hogy ki barnám napokig ezt az életet itt. Nekem a veszély és az adrenalin olyan, mint a narkósnak a narkó. Egyszerűen csak vele élek szeretem ha veszélybe kerülnék a és a vér bódító illatát. A lány megmutatta az összes szobát kivéve a hálószobát nem tudom, hogy oda miért nem ment be. Azt hiszem, hogy ez most nem is fontos megállok az ajtó között a kezemet föl teszem az ajtó félfájára majd figyelem a lány reakcióját. Egy kérdést hallok meg, nincsen nekem semmi több kérdésem minek azok a szavak elvesznek a tettek amik beszélnek semmi más. A szavak is olyanok, mint az érzelmek mert azok is elfelejtődnek és elvesznek.
- Nos nekem nincsen semmi több kérdésem mindent értek és most már minden meg van ami csak kell nekem.-Mondtam neki majd néztem őt a szememet le sem vettem róla tudom, hogy most kínos helyzetbe hozatom őt és ezt ki is fogom használni. Szeretem még mindig az ilyen helyzeteket amikor egy lány zavarban van amiért már régebbről ismer engemet az nem juttatja őt semmi féle előnybe sem.

4Stefan Ludger háza Empty Re: Stefan Ludger háza Vas. Május 01, 2011 6:16 pm

Vendég


Vendég

Cattie-brie megmutatta régi ismerősének a házát, ám úgy érezte, hogy nem igazán kéne beljebb mennie. A hálószobába nem ment be, nem akart cikis helyzetbe kerülni. Azt is látta, hogy Stefan pont úgy állt, hogy esélye se legyen elmenni mellette. Megijedt, de jelét nem mutatta. Egy ideig állta a fiú pillantását, majd elkapta a tekintetét.
-Ha nincs más kérdésed...-akadt el egy pillanatra, majd újabb torok köszörülés után ismét ránézett.
-Hát én mennék is...-megremegett a hangja a végén, attól, ahogy Stefan őt nézte, olyan áthatóan, olyan... Igazából már nem is tudta, lábai önkéntelenül indultak el a fiú felé, ám még is keze megtalálta a hálószoba kilincsét, és kinyitotta. Legszívesebben már rég a karjaiban lenne, de próbálja tartani magát. Jó azt sem felejti el, hogy Stefan is vérfarkas, és érzi, hogy Cattie-brie-ben mi játszódik le, de a lány igen ügyesen tudja magát álcázni. Az mondjuk más kérdés, hogy tejfehér arca teljesen kipirult, mikor észre vette, hogy a hálószoba ajtaját kinyitotta, és ennek következtében közelebb került Stefanhoz. Így próbált egy lépést hátra lépni, hogy kikerüljön a fiú "hatásköréből".
-Tényleg mennem kéne... Már biztosan várnak.-ez egy hatalmas hazugság volt Cattie-brie-től, de menekülni akart, sajnos azt nem tudta, hogy Stefan át lát-e a hazugságon, de bízott abban, hogy nem.

5Stefan Ludger háza Empty Re: Stefan Ludger háza Vas. Május 01, 2011 6:53 pm

Vendég


Vendég

Hallgattam a lányt nem volt kedvem most elengedni őt ugyan úgy nem bízom benne de azért egy kis szórakozás sosem lehet rossz. Mindig is kíváncsi voltam vele, hogy milyen lehet vele. A lány ott állt előttem két lépésre közelítettem hozza. Miután kimondta a szót, hogy kellene mennie ajkaim elkezdenek közelíteni az övéihez forró csókban forrunk össze. Miután véget ért egy szenvedélyes csók utána megszólalok eközben kezemmel elvettem fegyvereit még is csak óvatosnak kell lennem nem bízhatok senkiben mindenki csak az én fejemre pályázik, majd megszólalok.
- Most is menned kéne?-Kérdeztem tőle miközben csávósan a szemébe néztem kíváncsi vagyok arra, hogy miért éppen mist jött izgalomba márt ha nem is tudom pontosan, hogy mit érez, de azt érzem, hogy nem éppen olyan nyugodt. Van amit megérzek halandók közelében még jobban, de sajnos érzem a lányon az erőt mert képes előlem elrejteni pontos érzelmeit. Kíváncsi leszek, hogy még mi lesz ebből a napból mert szettnék valami többet is, de ez csak is testi kapcsolat lenne az én szívem szeretni képtelen és nem is szeretnék az csak arra jó, hogy elvakítson.

6Stefan Ludger háza Empty Re: Stefan Ludger háza Vas. Május 01, 2011 7:13 pm

Vendég


Vendég

A kék hajú lány menni készült, el is mondta Stefannak, így szeretett volna menni, de valahogy a sors máshogy akarta. Ahogy a fiú közelíteni kezdett Cattie-brie-hez a lány egy tétova lépés után már a karjaiban volt. Hagyta, hogy a fiú ajkai felfedezzék az övét, miközben elvették a fegyvereit, nem zavarta, sőt még segített is Stefannak. Bár tudta, hogy sosem lenne képes bántani a fiút, ha már egyszer kihúzta a sz@rból. Ahogy ajkaik elváltak Cattie-brie felfogta az apró kérdés, ám még mindig remegett a csók okozta örömtől. Boldogságtól csillogó, vágytól fűtött tekintettel nézett Stefan barna íriszeibe.
-Nem tudom...-leheli elhalóan, és lassan az ajtófélfának támaszkodik. Hevesen szedi a levegőt is, nem gondolta volna, hogy Stefan ilyen szenvedélyesen tud csókolni. A fegyvereit nem féltette a fiútól, azt sem restellte, hogy elvették tőle, ezután lágyan átkarolta a fiú nyakát, és apró puszikat hintett az arcára. Ám ő nem merte kezdeményezni a csókot. Maximum arra törekedett, hogy a fiút rávegye, hogy megbízzon benne.

7Stefan Ludger háza Empty Re: Stefan Ludger háza Hétf. Május 02, 2011 1:25 pm

Vendég


Vendég

Csak tekintek a lányra egy kissé másabban viselkedik, mint a csók előtt most olyan bizonytalan sejtem, hogy szeretne újra megcsókolni csak nem meri megtenni. Nézek rá ekkor félre álltam az ajtófélfától mivel, hogyan nem hiszem, hogy innét most elszeretne menni. A fegyvereket bedobtam az ágy alá rájuk most semmi szükségem és lehet, hogy most egyelőre nem is fognak kellene vagyis nagyon merem remélni. Mélyen a lány szemébe nézek közben, ajkaim az övéihez tapadnak. Közben kezemmel a lányt föl vettem és elkezdtem az ágy fele cipelni nem volt nehéz könnyebb is mint ahogyan én gondoltam A puha és selymes ágyra leteszem majd nyakát kezdem el csókolgatni. Nagyon kívánom már ezt a lányt, de érzelmet semmit nem érzek iránta maximum annyit mint egy jó fegyverért amit meg akarok kapni. Nem érdekel engem senki érzelme és véleménye sem. Kezemmel a lány testvér simogatom egy kicsit jobban megszorítom a lány fenekét majd megszólalok.
- Most is menni akarsz?-kérdeztem tőle majd újra megcsókoltam mielőtt bármit is mondhatott volna nagyon szenvedélyes lány ez a Cattie. Reményeim szerint egy nagyon csodás éjszakát fogok eltölteni vele közben vége szakad a csodálatos csóknak majd megsimogattam a lány selymes arcát.

8Stefan Ludger háza Empty Re: Stefan Ludger háza Hétf. Május 02, 2011 10:18 pm

Vendég


Vendég

Cattie-brie meg volt illetődve, a helyzetet kielemzően. Nem gondolta volna, hogy Stefan ezt fogja tenni vele, hogy ennyire rabul ejti majd a cselekedeteit, és minden mást. A lány testi vágyra vágyott, és már nem ellenkezett, hagyta, hogy Stefan újra megcsókolja, és ahogy a karjába emelte Cattie-nek elállt a lélegzete is. Óvatosan átfogta a fiú nyakát, amíg oda nem értek az ágyhoz. Teljesen beborította az érzékeit, hogy Stefan ilyen finoman bánik vele. Ahogy a fiú ajkai a nyakát cirógatják bele is remeg, plusz még tetézi ezt a vágy fűtést, hogy a másik végig simít a testén, és bele is markol a fenekébe. A kérdést szinte nem is fogja fel, mikor újra ajkait ostromolja a fiú. Forrón, szenvedélyesen csókol vissza, és húzza magához a fiút, egy pillanatra megszakítja a csókot, majd csillogó szemekkel néz a másik íriszeibe. Tudja, legbelül érzi, hogy elveszti a tekintélyét Stefan előtt, de a vágy, a pillanat érzése ezt mind felül írta. Újra éhesen tapad azokra a kiéhezett ajkakra, végül megfordítja a helyzetet, és ő kerül felülre. Most is él vezetői képességével, így nem hagyja, hogy Stefan irányítson, ha már elvette a józan eszét. Természetesen azzal is tisztában van, hogy ha elveszíti a fejét, akkor olyan dolgokat is véghez fog vinni, amiket nem kéne, amiket csak a párjával szabad tennie. Ám most a fiú házában feszélyezve érzi magát, ez nem az ő hatásterülete, egy hím házában van, így pedig ő fogoly. Lassan hagyja abba a hosszúra nyúlt csókot, majd áttér a fiú nyakára, és fogaival finoman meg is harapja a bőrt. Ha jobban fel lenne tüzelve, biztosan rányomná a bélyeget Stefanra, de ezt nem akarja, nem szabad megjelölnie a fiút. Igaz, hogy el tudja intézni, hogy csak ketten vehessék észre a jelet, de ha elrontja akkor mindenki tudni fogja, hogy Cattie-brie mással volt a párja helyett. Lazán bele csókol a nyaki hajlatba, és figyeli a fiú reakcióit. Majd kezei elindulnak felfedező útra a másikon. Ahogy a fiú inge az ujjaihoz ér, felmordul. És óvatos mozdulatokkal kezdi is kigombolni azt. Stefan bőre égeti az ujjait, de most ezt figyelmen kívül hagyja, apró puszikkal hinti be a felsőtestét, miközben kialakítja a szemkontaktust. Végül egy villámgyors mozdulat sor után leugrik az ágyról, és ijedten tekint körbe.
-Stefan, nekem tényleg mennem kell. Ne haragudj, tudom milyen vagy egyszer már megtörtént ez velünk, még egyszer nem fogom engedni. Nekem olyas valakire van szükségem, aki szeret, és nem csak a testi kapcsolat kell neki.-Cattie-brie gyorsan magára talált, és magyarázni kezdett a fiúnak, hogy ez így nem lesz jó. Teljesen elveszettnek érezte magát a szobában, és nem merte elfordítani a fejét egyik irányba sem, végig Stefan szemeit nézte, azt akarta, hogy megértse, hogy a fiú engedje őt elmenni. Érzékeit kiélesítette, és megkereste a fegyvereit, lazán az ágyhoz lépett, leguggolt, majd vissza vette azt ami őt illeti.
-Jobb ha nem keressük egymás társaságát. Stefan mikor először találkoztunk túlságosan sokat jelentettél nekem, és te is nagyon jól tudtad, de még is megbántottál. Még egyszer nem fogom elkövetni ugyanazt a hibát.-a hangja szomorúan csengett, két okból is, az egyik, hogy régen tényleg többet érzett a fiú iránt, a másik, hogy most el kell nyomnia magában az érzéseit, mert Stefan már nem ugyanaz a fiú, mint aki régen volt. Cattie-brie lassan elindult az ajtó felé, majd feltépte, kirontott a szobából, és a bejárati ajtóig meg sem állt. Ám ott újabb ellenállásba ütközött, Stefan bezárta az ajtót. Könny áztatta arccal guggolt le az ajtó mellett, és átkozta magát, amiért ezekre nem figyelt. Nyugodtan nekiállhatnak fogócskázni is, ha már így be van zárva, mint kalitkában a kismadár. Most először a félelem könnyei szöktek a szemébe. Félt Stefantól, és attól amit tehet vele. A vegyes érzelmek kihűlni látszottak, átvette a helyét valami hidegség, ridegség, amit még sosem érzett, ám most elfoglalta az egész szívét. Eldöntötte, hogy Stefan mától egy ujjal sem érhet hozzá.

9Stefan Ludger háza Empty Re: Stefan Ludger háza Kedd Május 03, 2011 1:31 pm

Vendég


Vendég

Hallgatom a lány szavait ezen egy kicsit megdöbbentem mert eddig a lány is nagyon benne szeretett volna lenni. Megváltozott a lány, régebben még a fejében meg sem fordult volna a fejében, hogy ki menjen az ágyamból na, de mindegy is ha nem akkor nem. Nem kellene az első napon ki mutatnom a fogam fehérjét jobban van így. Néha azon gondolkodom, hogy nekem is meg kellene áldoznom, de olyankor eszembe jutnak azok az évek amit így éltem le és szemeben újra fölcsillan a fény és elvetem azt az ötletet. A lány kirohant mielőtt bármit is mondhattam volna örülök, hogy erre a cselekedetre valahogyan számítottam mert bezártam az ajtót. Tehát még itt van bent a lakásomban, de el kellene nekem engednem? Az nem lenne tőlem túl kegyes? Jobb lesz így mert mostantól még jobban fog félni mint eddig. Végig nyújtózok az ágyamon majd egy-két perc múlva föl kelek az selymes ágyamból majd elindulok az ajtó fele kezemben zörgetve a kulcsot.
- Nos csak nem szerettél volna elszökni?-kérdeztem tőle kedves vagyok hozzá a hangom nem emelkedett föl miért is kellet volna? Nem vagyok én mérges amiért nem sikerült a tervem, az életben vannak kudarcok és nem mindig sikerülhet minden. A kulcsot ott pörgettem a kezem körül fegyvereimet bent hagytam nem hiszem, hogy szükség lenne rájuk harcban mindig is én voltam a jobb.nem hiszem, hogy eddig elfajulnának a dolgok el fogom engedni ha már egy kicsit jobban megrémítettem a lányt.
-Ez kellene neked?-Kérdeztem tőle újra kezemben tartva a kulcsot kíváncsi leszek a válaszára szemében a könnyek ömlenek lefele csodás arcán kék haja az izgalmas pillanatokban egy kissé össze borzolódott. Az egész nagyon klasszul nézet ki igazi emlékezetes helyzet. Tudta, hogy mit akartam tenni és ez az egy dolog amit nem szeretek, hogy ha valaki ismer engemet. Akit nem ismerünk attól jobban félünk. A kulcsot felé hajítom majd sarkon fordulok és elindulok a szobám fele közben fele intézek pár szót.
- Nos most mehetsz.-mondtam neki folytattam utamat a szobám fele nem hatott meg a helyzet egy kissé sem mert tudom, hogy majd egyszer úgy is vissza fog jönni. Nem tud nekem ellenállni akárhogyan is megváltozott még ott legmélyén mindig is ott van az a Cattie akit én ismerik aki nem törődik semmivel csak a vágyaival. Nem tudom, hogy mi járhatott a fejében, hogy elment az ágyamból, de jobban bele gondolva miben érint engem? Nem érdekel engem ő sem sokkal több mint bármelyik lány az életemben jönnek és mennek csak is testi vágyak csillapítására jók semmi többre.

10Stefan Ludger háza Empty Re: Stefan Ludger háza Kedd Május 03, 2011 8:19 pm

Vendég


Vendég

Cattie-brie hamar felocsúdott a vágyból, és menekülőre fogta a dolgot. Ám mivel a fiú bezárta az ajtót, így esélye sem volt elmenekülni, zokogva kuporodott le az ajtó mellé, majd meghallotta Stefan hangját. Legszívesebben a képébe üvöltötte volna, hogy egy szÄmét dög, mégsem tette. A szíve nem engedte. Elgyötörten figyelte, ahogy a fiú pörgeti a kulcsot, Cattie még fegyvert sem rántott, csak szomorú szemei mutatták, hogy nem ezt várta a fiútól. Megsemmisülten nézte ahogy a kulcs felérepül, ám éles reflexei végett felé kapott, és elkapta. Ahogy Stefan kimondta, hogy mehet megnyugodott. Azt viszont a fiú nagyon rosszul tette, hogy hátat fordított neki. Cattie-brie ezt nem szerette. Mikor semmibe vették, és egyszerűen átnéztek rajta. Ám, hogy átverje a fiút lassan a zárba helyezte a kulcsot, és kinyitotta az ajtót. De mégsem lépett ki az ajtón, egyszerűen a konyha asztalra vágyta a kulcsot, és várt, míg meg nem hallotta, hogy Stefan a szobájába ment vissza. Ekkor a kék hajú lány döntött, a két pisztolyt lassan övvel együtt levette, és a konyha asztalra helyezte. Újra elindult a ház belsejébe, és megállva a szobaajtón kívül csendesen megszólalt.
-Stefan nem helyes, hogy még mindig arra várok, hogy megváltozol igaz? Te már sosem leszel ugyan az... Mégis vakon meg akarok bízni benned. És félek, hogy ez nem vezet semmi jóra.-a csendes mondatok után belépett a szobába, az ágyhoz sétált és leült a fiú mellé, lassan megérintette az arcát, és végig simított rajta. Ez éppen elég volt neki, hogy érezze kell neki Stefan, most már bármi áron. Megremegett, és az utolsó könnycseppet is kitörölte a szeméből. Hozzá bújt a fiúhoz, és lerúgta a cipőit. Úgy érezte, hogy nem kellenek a szavak majd megérti a tetteit a fiú, ha kell. Ha pedig nem, akkor nem kell hogy lássák egymást. Egyik ujjával cirógatta a férfi arc csontját, ajkaival pedig puszikat lehelt a nyakára. Be fogja fejezi amit elkezdett, ez így van jól.
-Akarlak Stefan...-suttogja a fülébe, úgy, mint akkor régen, amikor még Amszterdamban a fű és az alkohol hatása miatt vette el a fiú a sz.zességét. Cattie nem bírta tovább a fiú ajkait is megtalálták a sajátjai, és finoman próbálta a fiút jobb belátásra téríteni. Tudta, hogy mennie kellett volna, de mégsem vitte rá magát a józan esze. A csók hevében egyre szaporábban szedte a levegőt, de már csak a vágyaira koncentrált. Nem akart veszíteni. Most nem hagyhatja a fiút nyerni.

11Stefan Ludger háza Empty Re: Stefan Ludger háza Pént. Május 06, 2011 10:32 am

Vendég


Vendég

(Drágaságomnak xDD)

Halottam, hogy a kulcs a zárba került azt hittem, hogy el ment a lány, de egyszer csak egy hang üti meg fülemet. Egy kicsit meg is lepődtem, de ezt arcomon nem mutattam ki, de azért megdöbbentem mert erre nem éppen számítottam mi történt vele, hogy túl tett a büszkeségén és vissza jött ide. A lány szavain csak egyet nevetek és rögtön válaszolok is.
– Igen nem fogok megváltozni ilyenné váltam és így is fogok megd@gleni.- mondtam mélyen a lány szemébe nézve a kék haja nagyon jellegzetes az mindig el vonja figyelmem. Nem is áll neki olyan rosszul ez a kék haj mint ahogyan én láttam előre. Puha ujját érzem az arcomon azt cirógassa mi ütött ebbe a lányba? Egyik percben még sír, hogy szeretne el menni és most meg itt akar velem lenni. Nem értem miért teszi ezeket a dolgokat el hiszem, hogy nagyon tetszhetek neki, de azért mégis csak, hogy túl tett a büszkeségén ez számomra csoda. Tényleg nagyon megváltozott azóta a lány mióta Amszterdamban el váltunk egymástól akkor olyan naiv és szende volt, most meg olyan más. Szavakat hallok az ajkai közül ki szűrődni akar engem. Ebben biztos voltam lehet, hogy azt mondják, hogy nagy egy kicsit az egóm, de jobban meggondolva nekem miért nem lehet nagy az egóm? Van amiért az legyen nem volt olyan ellenfél akit még nem tudtam volna legyőzni vagy olyan lány akit nem tudtam volna az ágyamba cipelni. A lány fele pillantok nem tudom, hogy most mit kellene tennem ha engedek a lány csábosának az olyan lenne mintha csak ő csábított volna el engemet, de ha most nem teszem meg amit ő szeretne akkor nem tudom, hogy mit hagynám ki. Forró csókokban forrunk össze majd közelebb hajolva a füléhez megszólalok halkan a fülébe suttogva.
– Miért gondoltad meg magad?-kérdeztem tőle majd mohóan a nyakát kezdtem el falni engedtem a csábításnak mert végül is úgyis én jövök ki győztesen ebből a harcból mert az végül is az ágyamban kötött ki. Most mosolyognék, de inkább nem teszem könnyei még mindig ott vannak a szeménél. Nem hittem, hogy ennyire fél tőlem más magyarázat arra nincsen, hogy miért kezdett el sírni. Sosem bántottam őt legalábbis fizikálisan nem bántottam. Kíváncsi lennék rá, hogy miért gondolta meg magát nem tudom mi zajolhat le most a fejében, de ez most nem is igazán érdekel csak az, hogy most itt van és a magamévá fogom tenni. Miközben a nyakát faltam mohóan kezemmel a lány testééről kezdem lehámozni a ruhát furcsa módon ez a helyzet egy kicsit sem hasonlít az Amszterdami esetre az a bizonyos eset teljesen más volt ott mind ketten fiatalok és tudatlanok voltunk mind ketten akkor estünk át az első alkalmon. Amikor előre fel tűnt a fák között álmomba sem gondoltam volna, hogy még ebben az életben össze fogok futni vele amikor elváltunk egymástól akkor úgy tettük azt, hogy soha többé nem találkozunk. Most már olyan rég volt az egész, hogy már arra sem emlékszem, hogy miért váltunk el egymástól. Most viszont ez már teljesen mindegy ugyan úgy nem bízom még mindig benne mert ki tudja, hogy mennyire változott meg? Képes lenne talán álmomban is az életemre törni vagy éppen az élvezet közben megölni, de nem tudok rá ismerni teljesen. Hosszú idők alatt mindenki megváltozott magamon nem vettem észre semmit, de talán én is változhattam, de ha tippelnem kellene inkább azt mondanám, hogy negatív irányba változtam. Akkor még valamennyire képes voltam megbízni emberekbe régen a lányban teljesen megbíztam az életemet is a kezébe tudtam volna helyzeni, de most nem. Lekerült a lányról a fölső most már a lány fölső testén egy kis melltartó volt semmi több azt most még nem veszem le elér még az lassan szeretném csinálni a dolgot nem kell mindent elsietni. A lány teste most még gyönyörűbb mint régen akkor is nagyon csodálatos volt, de most még inkább az. A lány ajkai csodásak voltak számomra, jobban bele gondolva sejthettem volna is, hogy vissza jön hozzám hát ki is tudna nekem ellenállni? Nincsen nekem senkim így tehát nem is kell másra gondolnom azt teszem és akkor amikor nekem kedvem van nem tudom, hogy most mit gondol a lány, hogy most vele fogok lenni? Ha arra akkor ebben nagyon téved mert nekem abból semmi hasznom most csupán egy kis élvezetre vágyom semmi többre. Nem kelleneke nekem érzelmek azok csak elhomályosítsák a tisztán látást semmi többre nem jók. Ha nincsenek érzelmeink akkor jobban tudunk dönteni és általában így jobb döntések is születnek. Úgyis mire kellene nekem család? Annyi fejvadász vadászik rám, hogy már megszámolni sem tudnám mert megöltem egy gazdag férfi fattyát vagy elvettem ami nekem jár. Még mindig nem bántam meg semmit. Vajon nekem ezek a gondolatok miért éppen most jutnak eszembe. Miért éppen most? Mindegy is miért töröm én ilyen bolondságokon a fejem a mi megtörtént az megtörtént nem lehet tenni ellene semmit és nem is szeretnék.

12Stefan Ludger háza Empty Re: Stefan Ludger háza Vas. Május 08, 2011 4:08 pm

Vendég


Vendég

(Drágaságod kiszúr veled XD)

A kék hajú lány már nem válaszolt a fiú mondatára, csak megrázta a fejét, majd besétált a szobába, és Stefant szerette volna jobb döntésre bírni. Apró puszikkal tudatta, hogy nem fél tőle, ám nem is hagyja nyerni. Most biztosan nem. A csók igen is jól esik Cattie-nek, és a kis kérdésre felvonja a szemöldökét, majd belenéz a fiú szemeibe.
-Nem gondoltam meg magam, sőt... Csak úgy érzem...-nem tudta befejezni a mondatot, a fiú már a nyakát falta, így Cattie apró kezei finoman simogatni kezdték Stefan hátát. Stefan megszabadította a lányt a felsőjétől, majd tovább csókolóztak. Ám a lány sem rest, és Stefanról is lekerül a felső. Ekkor valami apró szikra is megmozdul a lánykában. Ugyan úgy nem tudja eldönteni, hogy mit tegyen, mint először, mint Amszterdamban, mikor megtörtént a dolog. Ám most döntenie kell, és megadni azt... Amit meg kell adnia a másiknak. Természetesen fordít is a kockán, így Stefant a hátára kényszeríti, és apró ujjaival kezdi cirógatni, miközben egyre lejjebb halad, a csókot megszakítja, és apró pír ül ki az arcára, ahogy mélyen a másik szemeibe néz. Tudja, hogy mennyi veszteni valója van, főleg azok után, hogy Stefan ezeket mondta. Ám agyafúrt a mi kis hősnőnk, így lassan újra végig simít a fiút, ám most ujjai felfelé haladnak, majd egy laza mozdulattal le is fogja a kezeit, és szikrázó tekintettel néz a szemeibe.
-Ha még egyszer hátat fordítasz nekem, esküszöm, hogy nem éled túl a találkozást! Nem tudom mit vártál, de megtiltom, hogy elhagyd a rejtekhelyet, a királynőd vagyok, és nem tűröm a szemtelenséget. Kicsit sokat képzelsz magadról, elegem van ebből Stefan! Nem ilyen voltál, régen bármit elmondhattam neked, barátok voltunk, és megmentettem a sz@ros segged, és most egyszerűen b.nkó vagy... Meg fogod még bánni, hogy ilyen vagy, a királynő elől járója leszel, és rengeteg kötelességed lesz. Ajánlom, hogy holnap megjelenj a kastélyban, mert rosszul fogsz járni. És mielőtt azt gondolnád, hogy ezek csak puszta szavak, és én nem tehetek semmit, hát el kell, hogy mondjam nem így van. Holnap várlak a Moonlight Castle-ban, a Vezetői lakrészben. Ha nem jössz el, gondoskodom arról, hogy az életed itt érjen véget.-Cattie-brie már nem volt az a könyörületes lány, és eldöntötte, hogy nem fogja engedni azt, hogy Stefan tovább rombolja magát. Épp eleget tapasztalt ebből, és köszöni nem kéri ezeket. Ellökte magát a fiútól, majd vissza vette a felsőjét, végül keményen megcsókolta a fiút, tüzesen, és szenvedélyesen, még is keményen, hogy Stefan tudja miről maradt most le. Ezután határozott léptekkel kisétált a férfi szobájából, egy apró könnycseppet hullajtva, a konyhában felvette a fegyvereit, majd kilépett a házból, és becsukta maga mögött az ajtót. Lassan elindult az utcán, és próbálta felfogni, hogy ezt miért is csinálta. Tudta, hogy meg kellett tennie, hiszen nem akarja elveszíteni a fiút, és így fenn tarthatja az érdeklődését, hogy Cattie-t még jobban meg akarja magának szerezni. Ezen kicsit elvigyorodott, sötéten, gonoszul, és akik mellett elment, joggal félhettek tőle, hiszen érezték rajta az erőt. Végül belépett a kastélyába, hogy elfoglalja a helyét.

//Moonlight Castle/Vezetői lakrész//

13Stefan Ludger háza Empty Re: Stefan Ludger háza Hétf. Május 09, 2011 10:55 am

Vendég


Vendég

Nem tudtam, hogy mi ütött ebbe a lányba, de nagyon is elegem lett most végképp belőle, hogy elveszi az életemet? Ő akarja elvenni? Ezt vajon hogy is képzeli? Amiért ő a királynő az nem feltétlenül jelenti azt, hogy erősebb is. Megmentette igaz az életemet, de azt elfelejtette, hogy az idő alatt sok homok lefolyt és sokat tanultam különböző harcművészeteket és jobb fegyver használatot. Nem bízom most senkiben és ez által erősebbé váltam nem kell nekem az ős segítsége ha azt hiszi, hogy nekem parancsolhat nagyon is téved. Én nem tartozom neki semmi kötelezettséggel ha a lakásra gondol tudok én venni magamnak lakást a belvárosban is nincs szükségem rá. Mérgesen csapok rá az asztalra ami a szoba közepén hevert az mentem két felé tört kezemből ömlött is egy kicsit a vér mert az üveg össze vágta. Fájdalmat nem nagyon éreztem föl pattantam a helyről nem maradok én itt és még pont azért sem fogok elmenni hozzá ha szüksége van rám keressen meg nem leszek én senki kutyája előbb dőlök bele ezüst kardomba. Föl veszem a hátamra ezüst kardomat, de előtte bele tettem a tokjába mivel így semmi esélye a fegyvernek, hogy bántson engemet. Mérgesen megyek ki a szobából majd föl pattanok a motoromra amivel ide érkeztem és száguldok is tovább. Tudtam, hogy ez lesz egyes embereknek nem talál a hatalom meg nő tőlük az önbizalmuk és el kezdnek fenyegetőzni. Jöhet nyugodtan meg lehet próbálni engem legyőzni, de én meggondolás nélkül átszúrom ezüst kardommal a szívét. Nem érzek én iránta semmit ugyan olyan mint a többi semmi különleges nincsen benn nem bírom elviselni a gondolatot, hogy ilyeneket mondott nekem. Egyik percben még sír a másik percben parancsolgat neki. Átváltozok vérfarkas alakomban ez most jó lesz így legalább ki tudom tombolni magamat így is érzem már a Hold erős csábítását. Csak rontok az erdőben érzem körülöttem az erdei vadakat kedvem van nekem nagyon gyilkolászni az utamba kerül egy ártatlan kis őz. Nagy tappancsaimmal és körmömmel megragadom az őzt és egyetlen mozdulattal átharaptam annak nyakát. Nem vagyok éhes csak szeretnék kiélni gyilkos ösztöneimet azt ajánlom, hogy senki ne kerüljön az én utamba mert nem biztos, hogy azt a találkozást túléli. Rohanok az erdőben egyik erdőből a másikba nem érdekel engem senki csak is magam.

/Tovább Erdei Részek/Ismeretlen erdei ösvények/

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [1 / 1 oldal]

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.