Enchanting Forest
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ahol a képzelet megelevenedik, és a lehetetlen valósággá válik...

Kezdő Lépések!
1. Olvasd el a szabályokat!
2. Miután regisztráltál olvasd el a fajok leírását és válaszd ki a neked tetszőt.
3. Majd az adott fajnak megfelelően válaszd ki az előtörténet mintát írd meg az előtörténetedet.
4. Miután elfogadták az előtörténetedet, PM-ben kapsz értesítést az otthonodról.
5. Ha vezető karaktert szeretnél keresd fel a staff egyik tagját és érdeklődj nála milyen szabad vezetői pozíció van még.
Legutóbbi témák
» Los Angeles
Út a farkasok menedékéhez EmptyKedd Júl. 26, 2011 9:17 pm by Vendég

» ~True Diaries~ The True Blood and Vampire Diaries FRPG
Út a farkasok menedékéhez EmptySzomb. Júl. 23, 2011 1:57 pm by Vendég

» Ismeretlen erdei ösvények
Út a farkasok menedékéhez EmptySzer. Júl. 20, 2011 8:07 am by Vendég

» Dumbledore Serege FRPG
Út a farkasok menedékéhez EmptyKedd Júl. 19, 2011 7:47 pm by Vendég

» Időnyerő - Három forgatás is elég'
Út a farkasok menedékéhez EmptyKedd Júl. 19, 2011 1:14 pm by Vendég

» Sebastian Peorosz
Út a farkasok menedékéhez EmptyKedd Júl. 05, 2011 6:23 pm by Admin

» Csevegő
Út a farkasok menedékéhez EmptySzer. Jún. 29, 2011 8:43 am by Admin

» Brave New World
Út a farkasok menedékéhez EmptyKedd Jún. 28, 2011 5:10 am by Vendég

» Mystic Falls-i vámpír legenda
Út a farkasok menedékéhez EmptyCsüt. Jún. 16, 2011 9:05 pm by Vendég

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (16 fő) Vas. Dec. 18, 2022 6:47 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 1 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Admin

Jelenleg összesen 193 hozzászólás olvasható. in 134 subjects
Top posters
Admin
Út a farkasok menedékéhez Vote_lcapÚt a farkasok menedékéhez Voting_barÚt a farkasok menedékéhez Vote_rcap 

Hold állás

CURRENT MOON


Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Út a farkasok menedékéhez

Go down  Üzenet [1 / 1 oldal]

1Út a farkasok menedékéhez Empty Út a farkasok menedékéhez Szomb. Ápr. 02, 2011 2:52 pm

Admin

Admin
Admin

Idegen hely, amely barátságtalan kisugárzással rendelkezik. Ritkán tévednek errefelé bármiféle élőlények. Ha valaki ide jön akkor célja van.

http://enchantingforest.secrets-stories.net

2Út a farkasok menedékéhez Empty Re: Út a farkasok menedékéhez Vas. Ápr. 24, 2011 7:49 pm

Vendég


Vendég

Cattie-brie csendesen sétál be a Moonlight Canyoba, kék haja csillog a holdfényben, bárki felismerné most, aki egyszer már látta. Az út kissé hepe-hupás, így a kék hajú lánynak igen is figyelni kell, hogy hová lép. Eldöntötte, hogy nem fog maga mellett eltűrni egy ideig semmit, és senkit, sőt, most akivel találkozik abba bele ereszti az oldalán lógó két kilencmilis egész tárát. Szóval most nem ajánlatos Cattie-brie Claytonnal találkozni. Biztosan megteszi, amit előre megfontolt. Most csak le szeretne dőlni végre, és kipihenni az út fáradalmait.

3Út a farkasok menedékéhez Empty Re: Út a farkasok menedékéhez Vas. Ápr. 24, 2011 8:56 pm

Vendég


Vendég

Itt barangoltam egy ismeretlen helyen ahol nem találtam senkit hátamon mint mindig ott lötyögött a régi kard. Ezt a kardot már sok éve, hogy nekem adták egy szerzetes rend nem gondolták, hogy én ilyen célra fogom használni. Ez a kard annyi életet már kioltott, hogy egy egész barlang megtelt volna az áldozatokkal. Lassú léptekkel lépkedek előre, ruhám teljesen sötét volt fekete nadrág és fekete bőrdzseki igazi kis felszerelés. Mintha csak egy újabb gyilkosságra készülnék bár meglehet. Sosem tudhatjuk, hogy kivel fog össze hozni engemet a sors. A bokrok között észre veszek valami furcsát ami nagyon nem illik oda bele egy lány volt az. A különleges az volt, hogy a haja színe kék volt na ez is lehet egy elmebeteg. Gondoltam magamban majd elindultam fele, hogy egy kicsit többet megtudjak róla. Nekitámaszkodom egy fának bevárom míg a lány elém áll az oldalán észre veszek pár pisztolyt hmm..9 mm-esek csak ezekre futja? Ezzel mit akar tenni? Ez csak csiklandozásra képes semmi többre a lányra nézek majd megszólalok.
- Nos mit keres itt egy ilyen szép lány?
A szépségéről nem voltam meggyőződve mert nálam az esélyt már azzal elvágta, hogy kék a haja. Nagyon nem tetszett a hajszíne másképp a teste elég formás volt talán el is lehetne vinni egy körre. Ezek a gondolatok jártak a fejemben miközben a lányt bámultam.

4Út a farkasok menedékéhez Empty Re: Út a farkasok menedékéhez Vas. Ápr. 24, 2011 9:09 pm

Vendég


Vendég

Cattie-brie lassan haladt előre az úton, minden neszre kiélesedett füle felfogta az apró zajokat. Azt is hallotta, hogy rajta kívül még sétált valaki az úton, így nem lepte meg az sem, hogy elé álltak. Sőt azt is észre vette, hogy kábé egy magas a férfivel. Ám korban nincsenek ott. Viszont az arcmemóriája nagyon is jó volt. Így kacagva szólalt meg a kék hajú lány.
-Stefan, te semmit sem változtál.-rázza is meg a fejét, majd előzőleg megfogott pisztolyait elengedi, hiszen nincs szüksége rájuk. Kecsesen beállt előtte, mint egy fotómodell, és oldalra döntött fejjel nézte egy ideig, hogy tulajdonképpen mit is keres itt a régen látott fiú.
-Csak nem te is jobbnak láttad visszavonulni?-kérdezi kedves hangon, majd lassan meg is öleli a rég nem látott ismerőst. Barátnak sosem mondhatták egymást, sőt a lánykának az is eszébe jutott, hogy Stefan valószínűleg fel sem ismeri.
-Cattie-brie Clayton, már nagyon régen találkoztunk.-suttogja a fülébe, majd végül el is engedi, hogy a fiú fel tudja dolgozni az eseményeket.

5Út a farkasok menedékéhez Empty Re: Út a farkasok menedékéhez Hétf. Ápr. 25, 2011 9:49 am

Vendég


Vendég

Néztem a lányra nem tudom, hogy miről beszél rég látott? Ismerem talán? Nem tudom, hogy ki lehet ha csak föl akar szedni ezzel a dumával akkor nagyon is rosszul kezdett bele. Mélyen a lány szemébe majd megszólalok.
– Nos nem tudom, hogy miről beszélsz nekem itt, de még a neved sem ismerős, de honnan veszed, hogy befejeztem valamit?
– Nem ismerlek, de ha te ismersz akkor frissítsd fel a memóriám hol találkoztunk mi ketten mert biztosan emlékezném egy kék hajú csajra.

Mondtam neki majd a lányra tekintettem kérően biztosan tudom, hogy emlékezném egy kék hajú csajszira ezek a dolog valahogy megmaradnak. De valamit csak kell tudnia, de egye fene végig hallgatom a lányt, de ha nem fog nekem beugrani, hogy ki az Isten óvja meg tőlem.



A hozzászólást Stefan Ludger összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Ápr. 25, 2011 11:13 am-kor.

6Út a farkasok menedékéhez Empty Re: Út a farkasok menedékéhez Hétf. Ápr. 25, 2011 10:15 am

Vendég


Vendég

Cattie-brie nem is érti, hogy Stefan miért nem emlékszik rá, de inkább hagyja veszendőben. Csak flegmán vállat von, majd elengedi a fiút és hátrébb lép.
-Azért az gáz, hogy nem ismertél meg. De nem gáz, úgy tűnik, hogy egy helyen fogunk lakni.-teszi csípőre a kezét a kék hajú csajszi, és úgy figyeli tovább a fiút.
-Még Amszterdamban találkoztunk, az egyik piros lámpás negyedben futottunk össze. És ha emlékeim nem hagynak ki, együtt füveztünk, meg buliztunk akkor. Rá két napra együtt gyilkoltunk.-vette elő a két pisztolyát, majd Stefan felé nyújtotta, hogy azt felismeri-e? Hiszen azzal mentette meg az életét, amikor az egyik orvgyilkos hátulról támadt a fiúnak.
-Na még most sem ugrik be?-kérdezi kissé türelmetlenül, majd hanyagul újra elindul az úton, aztán ha a fiú vele akar tartani, akkor szedheti a lábát.

7Út a farkasok menedékéhez Empty Re: Út a farkasok menedékéhez Hétf. Ápr. 25, 2011 11:30 am

Vendég


Vendég

Most, hogy a lány egy kicsit magyarázkodni kezdett most már kezd rémleni valami dolog, az a helyzet, hogy sok emberrel találkoztam már. Sokszor voltam veszélyben és nem mindig maradnak meg emlékek az arcokról, de akkor nem hiszem, hogy kék haja lett volna mert arra csak emlékezném. De magára az eseményekre már emlékszem ahogyan észre vettem a lány menórája sokkal jobb mint az enyém.
– Most mér emlékszem bocsi, hogy nem ismertelek meg csak sok emberrel találkoztam és mindenkire nem emlékszem már, de most már igen az a lényeg.
Mondtam neki majd elindultam utána egy kicsit nagyobbakat léptem, hogy utol érjem mert eléggé sietett befele az erdő fele. A pisztoly is már ismerős számomra nem értem, hogy előre miért nem ismertem meg ez azért klassz lesz vele lakni.
– Nos ennek örülök, hogy veled fogok lakni mert nem kellene nekem egy elviselhetetlen lakó társ.
Az kellene még, de sokáig úgy lakna ott mert föl feszíteném az első fára ezüst szegekkel, de ennél a lánynál ez nem áll fent mert ahogy vannak emlékeim nagyon kedves és szórakoztató. Azért most sem fogok annál jobban megbízni benne mert ki tudja valaki küldhette is az emberek változnak sok ideje, hogy már nem láttam és ki tudja mi történt az az idő alatt vele.

8Út a farkasok menedékéhez Empty Re: Út a farkasok menedékéhez Hétf. Ápr. 25, 2011 11:59 am

Vendég


Vendég

Elmeséli Stefannak a dolgokat, és úgy tűnik, hogy végre rémlik neki is valami. Így meg is enged egy barátságos mosolyt végre magának.
-Na ugye... Örülök, hogy beugrik. Egyébként meg akkor még barna hajam volt!-magyarázta neki, de a kék valahogy sokkal kihívóbb lett, hiszen hófehér bőre olyan, mint a márvány. Stefan azt is elmondja Cattie-brie-nek, hogy örül neki, hogy együtt fognak lakni. Ezen elfintorodik a kék hajú lány, majd felkacag kísértetiesen.
-Maximum alattam fogsz szolgálni. A vérfarkasok úrnője vagyok.-nem bunkó stílusban mondja ezt, csak amolyan kijelentésnek...
-De gyere... Megmutatom te hol fogsz lakni. És neked külön bejárásod lesz a palotába...-magyarázza csilingelő hangon a lány, majd bevárja Stefant, és ha a másik is akarja megfogja a kezét, és vezetgetni kezdi az ösvényen tovább.

9Út a farkasok menedékéhez Empty Re: Út a farkasok menedékéhez Hétf. Ápr. 25, 2011 1:25 pm

Vendég


Vendég

A lányra nézek el sem hiszem amit mondott nekem, hogy ő lenne a vérfarkasok királynője? Ez újdonság nekem, de nagyban nem érdekel engem eddig sem voltam valami nagy csapatjátékos és ezután sem fogok az lenni.
– Ezt örömmel hallom Cattie, de ismersz eddig sem voltam valami nagy csapatjátékos és ezután sem fogok megváltozni.
Mondtam neki látszik rajta, hogy barátságot érez irántam, de ez engem mit sem zavar én még mindig nem bízom benne elárult engem mindenki. A barátok is ezt teszik előbb vagy utóbb ha nem kerülök közelebb hozzájuk akkor nem fog fájni. Sokan nem értenek egyet velem azt mondják a jóért kockáztatni kell, de én megvagyok egyedül is nem kell nekem társ. Ezekkel a gondolatokkal felszólalok miközben a lányra tekintek.
– Nem szeretnék tuskó lenni, de ismersz sosem maradok sokáig egy helyt, de azért megmutathatod a lakásomat.
Mondtam neki egy halvány mosoly kíséretével nem vagyok képes sehol sem letelepedni nem hiszem, hogy itt is sokáig fogok maradni, de majd elválik. Egyelőre ahhoz a tényhez állok, hozzá, hogy nemsokára elmegyek. Nincsen semmi különleges itt amiért nekem maradnom kellene, hova viszen a sors oda megyek én is. Majd újra megszólalok.
– És mi történt veled amióta nem találkoztunk?
Kérdeztem tőle merő kíváncsiságból csak is az udvariasság kedvéért el kell hitetnem vele, hogy megbízok benne. Nem hagyom, hogy hozzám közel kerüljön mi értelme lenne annak? Csak sok gond és bonyodalom.

10Út a farkasok menedékéhez Empty Re: Út a farkasok menedékéhez Kedd Ápr. 26, 2011 4:31 pm

Vendég


Vendég

Cattie-brie örül annak, hogy találkozott Stefannal, bár kicsit furcsálja amiket mond.
-Nem kell csapatjátékosnak lenned ahhoz, hogy jól el legyünk. Bár nekem részlet kérdés, csak jó ha van olyan akit ismerhetek. És tudom milyen vagy Stefan, szóval nem kell újra bemutatkozni.-magyarázza a lányka, és tovább lépdel az úton, hogy meg tudja mutatni Stefan házát. Annak örül, hogy nem kell egyedül sétálnia, mindig is jól jött neki a társaság, de még Stefanban sem bízik meg annyira, mint szeretné. Inkább szeret rideg, távolságtartó lenni.
-Nem vagy tuskó, sőt a tiszteletet sem várom el, tudom, hogy milyen vagy. De ha bármi kell, csak szólj!-mondja kedves hangnemben a kék hajú leányzó. Az utolsó kérdésre sötéten felnevet, majd szembe fordul a fiúval, így elállva az utat előtte.
-Sok minden történt, de mivel nem bízunk egymásban, így nem tartom jónak, ha elmondok dolgokat. Tudom, hogy mit várhatok tőled Stefan, de ne ess kísértésbe... az sosem jó dolog. Félek már nincs olyan közös kötelék amit meg tudnánk kötni. Túlon-túl régen találkoztunk. Inkább maradjunk annyiban, hogy fenekestül felfordítottad az életem amikor találkoztunk, azután semmi sem úgy történt ahogy kellett volna.-sziszegi a képébe a leányzó, végül megfogja Stefan karját, és újra elindul befelé a Canyonba. Nem tudja, miért teszi ezt, de érzi, hogy nem lesz jó vége, ha sokáig a fiúval marad, így mielőbb le akarja tudni a ház bemutatásos részt.

//Moonlight Canyon/Stefan Ludger háza//

11Út a farkasok menedékéhez Empty Re: Út a farkasok menedékéhez Vas. Május 01, 2011 5:20 pm

Vendég


Vendég

Nem kellet csalódnom Cattie-ben mert elfogadta amiket mondta tudta, hogy ezeket a szavakat fogom mondani, de én saját elveimet senki kedvéért nem fogom megszegni. Legyen az illető dolog tárgy vagy esetleg valami lány ügy nem kell nekem senki sem. Barátok sem kellenek mert azok is csak előbb utóbb elárulnak.
-Abban igazad eddig is nagyon jól megvoltunk.-Mondtam neki majd egy kis idő múlva hallottam, hogy a lány újra megszólal figyelmesen végig hallgattam. Nem vágtam bele szavába mint az nekem általában szokásom.
- Ígérem szólni fogok-mondtam neki majd nyeltem egyet és folytattam- talán igazad van ebben a dologban jobb is ha nem mondod el ezeket a dolgokat.-Válaszoltam neki mondani valójára majd éreztem a kezét az enyémen egy kissé fura helyzet állt elő nem vagyok én vak, hogy vezessen valaki engemet. Lassan kihúztam a kezemet az ő kezei fogásából nem szeretem ha bárki is megérint engemet mármint engem nem zavarnak a nők közelléte. Ha azt akarom akkor le is fekszem velük nem vagyok én szégyenlős kisfiú, de ez az egész úgy jó ha n közeledek felé nem pedig fordítva. Követtem őt ott mentem mellette közvetlenül még mindig nem tudom, hogy nem lenn-e jobb tovább állni? Talán igen talán nem, de valahol meg kell telepednek mindig nem járhatom ezt az átk@zott világot.

//Moonlight Canyon/Stefan Ludger háza//

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [1 / 1 oldal]

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.